icon

DAEMON Tools

5.7.0 için
Windows

4.1

30

DVD ve Cd'lerinizi bilgisayarınızda kopyalama koruması ile kullanın

22.2M

Bu uygulamayı oyla

DAEMON Tools dört taneye kadar CD veya DVD sürücü oluşturmanıza izin vererek kopyalama koruması olan CD VE DVD'lerinizin içeriğini herhangi bir kısıtlama olmadan çalıştırmanıza izin veren bir programdır. DT ve SCSI formatlarını destekler. Eğer sabit sürücünüzde formatlanmış bir imaj varsa fiziksel bir kopyaymış gibi diski benzetebilir ve içerdiği yazılımı yükleyebilirsiniz.

Bu yolla Safedisc, Laserlock, Securom, LaserLock, StarForce, RMPS ve diğer birçoğu dahil kopyalama koruması olan CD/DVD'lerinizi okuyabilir ve bilgi işleyebilirsiniz. Bunun sayesinde herhangi bir problemle karşılaşırsanız korumayı geçersiz kılarak herhangi bir oyun veya program yükleyebilirsiniz.

Program birçok CD veya DVD imaj formatını destekler: CUE, ISO, BWT, CDI, B5T, CCD (CloneCD images), MDS, NRG (Nero Images) ve PDI (instant CD or DVD images), göründüğü gibi birçok imaj yaratma yazılımıyla uyumludur.

Arka planda çalışan kullanışlı arayüzü sayesinde gerçek zamanda eğer birçok farklı diskte kayıtlı olan şeyleri yüklüyorsanız çok pratik olan imajları tanıtabilir ya da unutturabilirsiniz. Buna ek olarak DAEMON Tools'un son versiyonu direkt olarak CD, DVD ve BluRaylerden ISO, MDS, MDF ve MDX formatlarına imaj oluşturabilmenize izin verir.
Notlar

Kişisel kullanım için lite versiyonu ücretsizdir.

Gereksinimler

Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 veya Windows 8 ile uyumludur.

X